Oferta weselna

Regulamin dot. oferty „Wesele szyte na miarę”.

 

 1. Elbest Hotels jest organizatorem oferty „Wesele szyte na miarę” w obiektach: Hotel Sport, Hotel Wodnik lub OSiR Wawrzkowizna.
 2. Oferta „Wesele szyte na miarę” dotyczy organizacji jednodniowego lub dwudniowego przyjęcia weselnego w obiektach: Hotel Sport, Hotel Wodnik lub OSiR Wawrzkowizna.
 3. Klient organizujący przyjęcie weselne otrzyma trzy „prezenty” na nową drogę życia.
 4. Prezent pierwszy to nocleg dla pary młodej w apartamencie w dniu ślubu, w obiekcie, w którym jest zorganizowane przyjęcie weselne.
 5. Prezent drugi to uroczysta kolacja w pierwszą rocznicę ślubu w obiekcie, w którym jest zorganizowane przyjęcie weselne. Konieczne jest wcześniejsze dokonanie rezerwacji stolika.
 6. Prezent trzeci to voucher pobytowy dla dwóch osób na dwie doby ze śniadaniem i obiadokolacją. Voucher pobytowy może być zrealizowany w obiektach OSW Złoty Sen lub Hotel Solina. Klient wybiera miejsce, w którym zostanie zrealizowany voucher pobytowy (OSW Złoty Sen lub Hotel Solina). Warunkiem realizacji voucheru pobytowego jest dostępność pokoi w wybranym przez Klienta terminie i obiekcie. Voucher pobytowy ważny jest 3 miesiące od dnia organizacji przyjęcia weselnego. Voucher może być przekazany
 1. Warunkiem otrzymania Voucheru pobytowego jest organizacja przyjęcia weselnego w jednym z obiektów przy minimalnej ilości osób:
 2. 60 osób  w Hotelu Sport.
 3. 60 osób w OSiR Wawrzkowizna.
 4. 100 osób w Hotelu Wodnik.
 5. Niniejszy regulamin jest dostępny na stronie www.elbesthotels.pl oraz w recepcjach obiektach: Hotel Sport, Hotel Wodnik lub OSiR Wawrzkowizna.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję