INTEGRACJA
Elbest Events

INTEGRACJA

Niezapomniane Wyjazdy i Imprezy Integracyjne

Hotel Sport zajmuje się kompleksową organizacją imprez oraz wyjazdów integracyjnych. Zapewniamy swoim gościom nieograniczone możliwości integracji poprzez zabawę, sport lub gry strategiczne. W naszej ofercie znajdują się imprezy integracyjne w wydaniu indoor i outdoor. Integrację w terenie wzbogaca sąsiedztwo Ośrodka Sportu i Rekreacji "Wawrzkowizna" i Góra Kamieńsk.

Wyjazdy integracyjne organizowane przez Hotel Sport zaskakują różnorodnością i profesjonalizmem służącej pomocą kadry. Lata doświadczeń w organizacji imprez grupowych i wypoczynku przygotowały nas na najbardziej wyszukane potrzeby klientów.

Hotel dysponuje:

Istnieje możliwość organizacji halowego turnieju sportowego. Nasi specjaliści przygotują terminarz meczy, podział drużyn i losowanie. Zapewnimy też oprawę sędziowską, prowadzącego, nagłośnienie i opiekę medyczną, a na specjalne życzenie występ cheerleaders lub orkiestry górniczej.

W okolicy Bełchatowa i w samym mieście nie brak miejsc, gdzie można w ciekawy sposób spędzić czas:

  

Jeżeli Twoja firma planuje zorganizować wyjazd integracyjny dla swoich pracowników, to nie czekaj dłużej i już dziś zleć organizację imprezy integracyjnej właśnie Nam!

Zobacz oferty eventowe.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję